Logo

Prodavam mlin na kamen

Број на оглас: 2001243 | Објавен на: 16.09.2020, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mlin na kamen dijametar 1m, so 8kw motor vo ispravna sostojba

Lice za kontakt Meto - 078/220-214 i 078/220-215

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач