Logo

АКЦИЈА !!!

Број на оглас: 2003134 | Објавен на: 11.07.2016, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


AКЦИЈА!! АКЦИЈА!! АКЦИЈА! !
НАЈКУПУВАНИТЕ и НАЈ ЕФИКАСНИТЕ капсули за СЛАБЕЕЊЕ!!!
2000 денари....36 капсули
Изгубете 10% од Вашата моментална тежина брзо, лесно и здраво со 100% природните капсули Slim Line capsules
- само една капсула дневно
- без несакани ефекти
- загарантирани резултати
- нарачки на 077 533 219
Viber+38977 533 219

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач