Logo

Ford Focus 1.8 TDCi

Број на оглас: 2003164 | Објавен на: 12.11.2018, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Focus 1.8 TDCi караван. Автомобилот е во екстра состојба!

За повеќе информации јавете се на телефон:
078 531 180 - Христиан

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Hristian