Logo

Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

Број на оглас: 2003284 | Објавен на: 23.03.2017, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 110KW kompleten servis so full oprema(komandi na volanot, digitalna klima, radio cd, parking senzori i bandasi 17 so novi gumi)

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач