Logo

Izrabotka na pcelni sandaci

Број на оглас: 2003556 | Објавен на: 27.04.2018, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na pcelni sandaci site tipivi (lanstrut, dadanblat), komplet i po elementi

Tel.070 220597

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач