Logo

PRODAVAM KUKJA VO KRIVA PALANKA

Број на оглас: 2003610 | Објавен на: 25.04.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 160 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 00 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN PROSTOR PICERIJA PET PLUS
UL. BORIS TRAJKOVSKI

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач