Logo

Vga spliter

Број на оглас: 2003614 | Објавен на: 13.11.2017, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


4 kanalen vga spliter so napojuvanje

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 aa

Потврден огласувач