Logo

Вретенести столбчиња за ентериери

Број на оглас: 2003621 | Објавен на: 31.08.2018, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


15 вретенести слолбчиња од буково дрво
Нови неупотребени, лакирани, подготвени за монтажа на внатрешни скали/газишта или визуелни прегради ... Димензија 4 х 4 цм, висина 95 цм.
Цена по договор

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач