Logo

IZRABOTKA NA MASHINI ZA SITO PECHATENJE

Број на оглас: 2004881 | Објавен на: 13.12.2018, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Печатници

Вид на оглас: Се продава


- карусели со перфектен пасер
- додатоци за карусел за печатење на капи,џебови,ракави и ногавици
- тунели за сушење (во различни димензии и јачини)
- машини за печатење на округли материјали
- глави за сито печатење
- машини за снимање на сито
- меѓуфазни сушари
- перални за сито
- рол штнаци
РАБОТИМЕ И ПО НАРАЧКА
https://www.youtube.com/channel/UCvBIQ-CwKPtY8OgQogRQhyg

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ане Принт

Потврден огласувач