Logo

lap top

Број на оглас: 2005015 | Објавен на: 14.04.2016, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Samsung

Процесор: Останато

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


lap topot e skoro nov koristen e tri meseci poveke informacii na brojot: 078-654-917

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 slagan