Logo

Куќа / Викендица во Стар Дојран

Број на оглас: 2005035 | Објавен на: 01.08.2020, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 550 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Star Dojran

Цена: 100.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Куќа / Викендица во Стар Дојран на одлична локација во центарот над хотелот Алкалоид со прекрасен поглед на езеро. Куќата е 200м2 со 550м2 дворна површина. Приземје + кат, 8 соби, 4 тоалети, 1 затворена гаража и 2 отворени.

Се продава комплет опремена.

Може замена за / дуќан / деловен простор /магацин во Скопје.


 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач