Logo

ALUMINIUMSKI BANDAZI - PEUGEOT

Број на оглас: 2005487 | Објавен на: 26.03.2020, 22:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminiumski bandazi so 5 strafa za Peugeot golemina 17", moze so si gumi a moze i oddelno, gumite se polovni letni GoodYear.
Moze i zamena
Na ovaj broj zvonete...
077-760-249
077-760-249
077-760-249

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач