Logo

ВИТРИНА

Број на оглас: 2005978 | Објавен на: 13.10.2017, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Се продава половна ,многу зачувана комода која е изработена од медијапан и дрво.Комодата е во три дела.
Цена 12.000,00ден.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 spiro