Logo

ПЕЧАТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД НА РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ

Број на оглас: 2006139 | Објавен на: 14.12.2018, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Печатници

Вид на оглас: Се продава


Ане Принт врши печатење на визит карти обични и пластифицирани, пенкала, запалки, календари, флаери, CD/DVD дискови, капи, маици, чадори, нотеси, натрон кеси, испратници, фактури, укоричување со метални спирали, брендирање на возила - излози - рекламни табли и др.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ane

Потврден огласувач