Logo

Bandasi so se gumi

Број на оглас: 2007925 | Објавен на: 26.03.2017, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


5 para bandasi so se letni gumi195.65.15-ki 5*100
Za:
Audi A3
Wv Bora
Golf 4
Zeat
4gumi se MICHELIN a ednata e GOODIYEAR
gumite i bandasite se vo exstra sostojba,moze zamena za 17-ki 5x112

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 AUDI