Logo

Se prodavaat Stolni Lampi

Број на оглас: 2008919 | Објавен на: 14.08.2017, 22:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Столни лампи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tri stolni lampi, novi voopsto nekoristeni i bez nikakva mana.Cenata za trite lampi zaedno e 25 eur. Prakam po kargo.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач