Logo

Продавам ниви во с. Поешево

Број на оглас: 2009077 | Објавен на: 01.01.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 8.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам ниви во с. Поешево, Битола
КП 445 и КП 388 во КО Логоварди, со шахти од Стрежево за наводнување во самите ниви. ДЕНЕС 07.02.2017 ГОДИНА ПОНУДЕНА Е ЦЕНА ОД 1 евро/м2„ ДАЛИ ЌЕ ДАДЕ НЕКОЈ ПОВЕЌЕ ?

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ѓорги

Потврден огласувач