Logo

Се продава

Број на оглас: 2009248 | Објавен на: 28.03.2017, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Машини за поправка на чевли и машини за изработка на клучеви

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Vlatko