Logo

Багажник

Број на оглас: 2009585 | Објавен на: 19.02.2017, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената е фиксна 1.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се подесува по ширина и висина одговара на повеќе типови на возила Југо,Застава,Лада

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Љупчо