Logo

traktor(gasenicar) FIAT 455.

Број на оглас: 2009885 | Објавен на: 25.06.2017, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 €
3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GASENICAR TRAKTOR MARKA FIAT MODEL 455 TRAKTOROT E MNOGU DOBAR VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA POVEKE INFORMACII NA :071-491-070.SPASO. ili na viber-00393290303041-dejan

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dejancho

Потврден огласувач