Logo

izdavam sobi

Број на оглас: 2010029 | Објавен на: 08.05.2018, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam sobi vo berovo kompletno namesteni so sopstven parking

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач