Logo

Kymco super 8

Број на оглас: 2011630 | Објавен на: 20.11.2017, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Motorot e Pali vozi.Ima pominato 20000 servis napraven pred 200km isto taka e staven i auspuh gianneli extra V2

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач