Logo

se prodava niva

Број на оглас: 2011789 | Објавен на: 20.04.2016, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo selo Psaca so kvadratura2800,cena po dogovor

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dobri