Logo

Michelin Energy Saver 205-55-16

Број на оглас: 2012177 | Објавен на: 26.06.2017, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 dobri Michelin gumi
600 X 2 mkd

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач