Logo

Prodavam novi kopacki od Nov Zeland

Број на оглас: 2012931 | Објавен на: 28.07.2017, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: >40

Боја: Црвена

Цена: 7 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam super kopacki, kaj zeleznicka kaj red kafe moze da gi vidite 070 334 877

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач