Logo

Opel Zafira 2.0 DTI full oprema -01

Број на оглас: 2014095 | Објавен на: 08.04.2017, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.850 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2001godina
2.0 DTI 74kw 101ks
Full oprema
6+1 Sedista
Dva kluca
Servisna dokumentacija
Izvrsen kompleten servis
Registrirana so zelen karton do maj
Moze zamena

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач