1 / 5
Motokultivator Lombardini - Italijanski motor
1.000 €
09.09.2019 19:55

Аеродром / Скопје

Motokultivator so Italjanski motor, vo odlicna sostojba, benzinec 8 KS so 3 brzini napred i edna nazad. Kardanska freza od 80 cm za freziranje, smalena na 40 cm za rabota pomegu redovi.
Metalmi trkala za freziranje 80 i 40 cm.
Gumeni trkala za transportiranje i vozenje.
Kultivatorot e malku raboten i e vo odlicna sostojba
02/2430-928

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

......
Потврден огласувач
070364421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам