Logo

ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Број на оглас: 2016422 | Објавен на: 19.10.2019, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вид на оглас: Се продава


ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ.
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Petar

Потврден огласувач