Logo

Се продава бојлерче за во кујна - gorenje.

Број на оглас: 2016451 | Објавен на: 22.07.2017, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава половно бојлерче за во кујна, работи перфектно - gorenje. Се продава и половно бојлерче за во кујна - standard, во исправна состојба и двете!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач