Logo

SSD 256gb za MAcbook PRO, Retina i AIR

Број на оглас: 2016616 | Објавен на: 28.03.2017, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Model Apple-256-GB-PCIe-Flash-SSD-MZ-JPU256T-0A6-655-1803D-Mac-Pro-iMac-MacBook-Air
Apple-256-GB-PCIe-Flash-SSD-MZ-JPU256T-0A6-655-1803D-Mac-Pro-iMac-MacBook-Air
Apple 256 GB PCIe Flash SSD MZ-JPU256T/0A6 655-1803D Mac Pro/iMac/MacBook/Air

Izvaden e od Macbook Pro Late 2014, funkcionalen 200%
P.S Slikite se od diskot.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач