Logo

Единечни Кревети

Број на оглас: 2016623 | Објавен на: 23.04.2016, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Продавам 6 кревети и 2 каучи добро сочувани..

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Trajce