Logo

Transporter

Број на оглас: 2016663 | Објавен на: 22.09.2017, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Transporter (bebeconfort) malku koristen.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач