Logo

Prodavam Roletna harmonika

Број на оглас: 2017839 | Објавен на: 05.07.2020, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Roletna harmonika Vo odlicna sostojba, za poveke samo na tel070592757 ; 070459077

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 Ljube

Потврден огласувач