Logo

TROFAZEN MOTOR

Број на оглас: 2017947 | Објавен на: 23.04.2017, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


MOTOR SCHERCH germany,220/380v,0,55kw,1390obrtai

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dobre

Потврден огласувач