Logo

НАЈ ЕФТИНО СМЕСТУВАЊЕ

Број на оглас: 2019365 | Објавен на: 29.04.2016, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам посебен спрат од куќа со 3 соби, дневен престој,комплет опремена кујна, купатило. Со парно греење, ТV, WIFI.Капацитетот е до 10 лица Екстра цена 300 ДЕНАРИ ОД ЛИЦЕ .

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 PERO