Logo

BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100

Број на оглас: 2021471 | Објавен на: 08.03.2017, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100 во одлична состојба ,без никакви оштетувања со четири завртки и сигурносен кључ за заштита од кражба

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Љупчо