Logo

MERCEDES 16ki so GUMI 205/60/16 LETNI PIRELI

Број на оглас: 2021765 | Објавен на: 05.10.2019, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


16ki // 7 cola od mercedes e klasa..100 eu... so odlicni gumi danlup 4 isti 195 /55/ 16.ki .80 eu...za gumite i bandazite ima garancija.+20 strafovi dolgi...40 eu...

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач