Logo

freza za kanali za istek na voda

Број на оглас: 2021960 | Објавен на: 25.04.2017, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam freza 70cm kako za frezirajne moze da se koriste i za pravejne kanali za istek na voda moze da se vide i proba tel za kontakt:071-491-070.spaso.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dafe

Потврден огласувач