Logo

БИРО ОД ДРВО ЗА НАЈНИСКА ЦЕНА ВО СУПЕР СОСТОЈБА!

Број на оглас: 2022078 | Објавен на: 01.10.2018, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Бирото е од дрво со мала штета( гребнатина) на левата страна!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mebel i oprema polovni

Потврден огласувач