Logo

Slim Line Coffee

Број на оглас: 2022186 | Објавен на: 31.05.2018, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


800 денари
077 533 219
Slim Line производ на денот : "Slim Line Coffee" - е наменет за оние кои сакаат да ја регулираат својата телесна тежина.
Активните состојки на овој производ се:
Coffea Arabica ; Garcinia cambogia; Кора од горчлив портокал и Синефринот. Заеднички својства на активните компоненти присутни во овој производ се:
•супресија на апетитот,
•намалување на телесната тежина,
•намалување на количината на гастричната киселина,
•подобрени психо-физички перформанси

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач