Logo

megane 1.9Dci

Број на оглас: 2022367 | Објавен на: 15.01.2017, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.099 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


meganot e vo super sostojba bez nikakvi maani registrirana na 13.09.2016 i napraven servis istiot den(plocki ulje i filtri site)...golem servis napraven na 29.09.2016
4 novi zimski gumi
moze i zamena

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач