Logo

Stan (apartman) 2 spalni i dnevna

Број на оглас: 2022738 | Објавен на: 16.08.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 68 m²

Спрат: 4

Греење: Струја

Цена: 30 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam stan (apartman) so 2 spalni (edna bracen krevet, edna so dve krevetcina), dnevna so trpezarija i TV, Wi-Fi, kujna(so site potrebni elementi), kupatilo, balkon i parking. Stanot e na 4 kat bez lift .

Cena na celiot stan 35evra na vecer

Jovan 078-261-454

-Трособен апартман на 4-ти кат во станбена зграда
Карактеристики:
-Спална со брачен кревет, идеална за парови, спална соба со два единечни кревети, одлична за фамилија со деца, дневна соба со гарнитура ( двосед, тросед и фотелја ), трпезариска маса, голема кујна со целосна опрема, купатило со туш кабина и широка тераса со маса и столчиња.
-Бесплатен интернет, кабловска телевизија и паркинг.

Jovan 078-261-455
35evra na vecer

sloboden posle 04.08.2019

Jovan 078-261-455

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач