1 / 10
СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА КРАТОК ИЛИ ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ
900 МКД
22.12.2020 11:25

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се Продава и издава стан за краток или
подолг престој, 5 спрат ,45 м2 греење струја

цена до 900 ден дневно
цена за подолг период ,по договор
продажна цена 25 000 евра

тел за контакт :,072314690 Гордана 078298656

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gordana
Потврден огласувач
072314690
Испрати Е-маил до огласувачот