Logo

2 krevetcina

Број на оглас: 2023415 | Објавен на: 12.01.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Polovni

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач