Logo

CAT 432 D - Rovokopac

Број на оглас: 2024306 | Објавен на: 08.10.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Rovokopac 2003god. so teleskop, brza spojka, viluski...

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Venco

Потврден огласувач