Logo

Glava na motor za opel astra g 1.7TD

Број на оглас: 2024722 | Објавен на: 17.08.2017, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra G

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava glava, bregasta i ventili za opel astra G 1.7 TD 1998 vo ispravna sostojba

 Кичево

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач