Logo

PUMA CELL

Број на оглас: 2025410 | Објавен на: 01.05.2016, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Останато

Големина: 37

Боја: Други

Цена: 700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Original

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI