Logo

PUMA EVO SPEED

Број на оглас: 2025411 | Објавен на: 01.05.2016, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 38

Боја: Други

Цена: 700 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Original

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI