Logo

akvarium 130 L

Број на оглас: 2026184 | Објавен на: 09.01.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava komplet so ripki, greac, pumpa,neonka, kamenja, vestacki trevi...
pozzz

Dimenzii 78x45x31

dajte ponuda

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 prodavac