Logo

Се изнајмува деловен простор во строгиот центарот на Прилеп

Број на оглас: 2026909 | Објавен на: 07.06.2017, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 72 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува стан- деловен простор во строгиот центар на Прилеп веднаш наспроти тутунска банка на прв спрат. Станот е 72 квадрати има 4 соби плус санитарија и кујна. Погоден е за канцеларја, амбуланта, агенција и сл.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zvonko